02188981009

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود
02188981009

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود
24 روز دور آسیا با کشتی کروز

MSC Bellissima Cruise

کشتی Bellissima Cruise مجموعه‌ای شگفت‌آور از ویژگی‌هایی جدید را دارد که ساخته شده‌اند تا با امکانات کشتی خواهرش یعنی کشتی کروز مراویلیا رقابت کنند.
فن‌آوری نوآورانه “ام‌اس‌سی برای من” (MSC for Me) یک تجربه جدید و بهبودیافته را به مسافران تور کشتی کروز ارائه می‌دهد.
این فن‌آوری مهمانان را با همدیگر و با خدمه و خود کشتی ارتباط می‌دهد. مهمانان کشتی کروز بلیسیما همچنین می‌توانند اولین دستیار کروز دیجیتال در دنیا را تجربه کنند.

Zoe

Zoe  یک هوش مصنوعی با قابلیت مکالمه است که در تمام کابین‌ها جای دارد.

سرگرمی‌ها در Bellissima Cruise

غیر از این‌ها مهمانان کشتی کروز بلیسیما می‌توانند از میان ۱۲ رستوران بین‌المللی و ۲۰ کافه، غذاها و نوشیدنی‌های مورد علاقه‌شان را نوش جان کنند.
برای سرگرمی، مهمانان می‌توانند از دیدن ۲ نمایش جدید سیرک آفتاب (Cirque du Soleil) که به طور اختصاصی برای این کشتی طراحی شده‌اند لذت ببرند.
یک پارک آبی با امکانات جالب توجه برای تمام سنین هم در این کشتی وجود دارد.
تفرجگاه ۱۰۰ متری در مرکز کشتی کروز بلیسیما با بوتیک‌ها، رستوران‌ها و محل‌هایی بی‌نظیر برای خرید، غذا خوردن و استراحت کردن و همچنین آشنا شدن با دیگران پر شده است.
غروب‌ها این محل با موسیقی زنده، جشن‌ها و نمایش‌های سرگرم‌کننده زنده می‌شود. کل سقف این تفرجگاه با یک صفحه نمایش ال‌ای‌دی بسیار بزرگ پوشیده شده است.
صفحه نمایشی که در ساعات مختلف شبانه روز تغییر می‌کند. این آسمان دیجیتالی با نمایش تصاویر خیره‌کننده، رویدادها، غروب آفتاب، طلوع آفتاب و آسمان پر ستاره شب‌ها، حال و هوایی خاص به این محیط می‌دهد.
با وجود حدود ۱۰ متر مربع فضای عمومی به ازای هر نفر، محوطه استخر اصلی کشتی بلیسیما یکی از وسیع‌ترین‌ها در میان دیگر کشتی‌های کروز در تمام دنیا است.
نورپردازی زیبا، یک صفحه نمایش غول‌پیکر و طراحی جالب توجه، استخر اصلی کشتی (Atmosphere) را به مکانی جذاب حتی بعد از غروب خورشید تبدیل می‌کنند.
استخر Horizon فضایی روباز و عالی را در طول روز برای علاقه‌مندان به آفتاب گرفتن فراهم می‌کند.
شب هنگام این محوطه به نقطه‌ای فوق‌العاده جذاب برای سرگرمی و وقت گذراندن تغییر شکل پیدا می‌کند.

باشگاه اختصاصی Bellissima Cruise

باشگاه اختصاصی کشتی کروز ام‌اس‌سی (MSC YACHT CLUB) یک بهشت واقعا اختصاصی برای داشتن یک تجربه منحصربه‌فردتر از تور کشتی کروز است.
با اقامت در کابین‌های یات کلاب شما می‌توانید از مزایای اختصاصی که برای اعضای این باشگاه در نظر گرفته شده‌اند بهره ببرید.
مهمانان در این بخش به گستره شگفت‌آوری از امکانات رفاهی و سرگرمی دسترسی خواهند داشت.
باشگاه ورزشی کشتی کروز بلیسیما به جدیدترین و مدروزترین دستگاه‌های حرفه‌ای ورزشی مجهز شده است.
در باشگاه این کشتی برنامه‌های بدنسازی و ورزشی مختلفی به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

ظرفیت مسافر : 5686

تعداد کابین : 2217

وزن ناخالص : 171 تن

طول : 315 متر

سال راه اندازی یا بازسازی : 2019

کابین Interior Studio

کابین داخلی استودیو، یک تخت بزرگ یک نفره دارد. کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با دوش، تهویه مطبوع، تلویزیون تعاملی، مینی‌بار، تلفن و گاوصندوق امکانات این کابین کوچک با 12 متر مربع مساحت هستند.کابین Interior-Studio

کابین Inside

کابین داخلی یا همان بی‌پنجره، یک تخت بزرگ (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره)، کمد لباس بزرگ و جادار، سرویس بهداشتی با دوش، تهویه مطبوع، تلویزیون هوشمند، مینی‌بار، تلفن و گاوصندوق دارند. مساحت این کابین‌ها 16 متر بوده و ظرفیت دو نفر را دارند. مانند تمام دیگر کابین در اینجا هم مشاور مجازی ZOE در دسترس است.

کابین Interior_Studio

کابین Ocean View

کابین اوشن ویو (کابین دارای پنجره غیر قابل باز شدن)، یک تخت بزرگ (قابل تبدیل به دو تخت تک نفره)، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با دوش یا وان و محوطه نشیمن دارد. تهویه مطبوع، تلویزیون تعاملی، مینی‌بار، تلفن و گاوصندوق در این کابین هم در دسترس هستند. کابین اوشن ویو با داشتن 4 نفر ظرفیت بین 13 تا 18 متر مربع مساحت دارد.

کابین Ocean_view

کابین Staterooms for Families

کابین‌های مخصوص خانواده در کشتی بلیسیما، با داشتن ظرفیت حداکثر 10 نفر گزینه‌هایی عالی برای اقامت راحت خانواده‌های پر جمعیت هستند. این کابین‌ها از 2 کابین متصل به هم تشکیل شده‌اند؛ هر کدام از کابین‌ها سرویس بهداشتی خودشان را دارند. در کشتی کروز بلیسیما کابین خانواده به صورت کابین بالکن‌دار و پنجره‌دار در مساحت‌های مختلف در دسترس است.کابین family

کابین Balcony

کابین بالکن‌دار، یک تخت بزرگ (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره)، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با دوش یا وان و محوطه نشیمن دارد. تهویه مطبوع، تلویزیون تعاملی، مینی‌بار، گاوصندوق و تلفن دیگر امکانات کابین هستند. این کابین‌ها در حدود 18 متر مربع مساحت و 4 نفر ظرفیت دارند.کابین Balcony

کابین Suite

سوئیت با بالکن زاویه‌دار، یک تخت بزرگ (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره)، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با دوش و یک فضای نشیمن جداگانه دارد. تهویه مطبوع، تلویزیون هوشمند، مینی‌بار، تلفن و گاوصندوق از دیگر امکانات کابین هستند. این سوئیت‌ها بین 27 تا 39 متر مربع مساحت دارند، به اضافه یک بالکن زاویه‌دار (بالکن بلند با عرض کم) با یک وان جکوزی. ظرفیت این نوع کابین‌ها 4 نفر است.کابین Suite

کابین Duplex Suite

سوئیت دوبلکس یک کابین دو طبقه است. طبقه پایین اتاق غذاخوری/نشیمن است؛ در این بخش یک مبل بزرگ وجود دارد که می‌تواند به یک تخت دو نفره تبدیل شود. در طبقه دوم یک تخت بزرگ وجود دارد. دو کمد لباس بزرگ با رختکن، دو سرویس بهداشتی (یکی با وان، دیگری با دوش)، تهویه مطبوع، تلویزیون تعاملی، مینی‌بار، 2 تلفن و گاوصندوق از دیگر امکانات این کابین هستند. کابین دوبلکس حدود 52 متر مربع مساحت دارد، به اضافه یک بالکن بزرگ با جکوزی. ظرفیت این کابین 4 نفر است.کابین duplex

کابین Yacht Club Interior

کابین داخلی بدون پنجره در بخش یات کلاب کشتی کروز بلیسیما، یک تخت بزرگ (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره)، کمد لباس با فضای زیاد و سرویس بهداشتی با دوش دارد. تهویه مطبوع، تلویزیون هوشمند، مینی‌بار، تلفن و گاوصندوق از دیگر امکانات داخل کابین هستند. این کابین با حدود 15 متر مربع مساحت  ظرفیت 2 نفر را دارد.

کابین yacht_club_inside

کابین Yacht Club Deluxe Suite

در سوئیت دلوکس یات کلاب یک تخت بزرگ (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره)، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با دوش بزرگ، محوطه نشیمن، بالکن اختصاصی، تهویه مطبوع، تلویزیون تعاملی، یخچال، دستگاه اسپرسوساز، تلفن و گاوصندوق در دسترس هستند. این کابین حدود 28 متر مربع مساحت و 4 نفر ظرفیت دارد.

کابین YC_Deluxe_Suite

کابین Yacht Club Royal Suite

کابین رویال سوئیت از باشگاه اختصاصی یات کلاب در کشتی کروز بلیسیما، یک تخت بزرگ (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره)، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با دوش و وان، اتاق نشیمن جداگانه و یک بالکن اختصاصی با جکوزی دارد. تهویه مطبوع، یخچال، تلویزیون تعاملی، دستگاه اسپرسوساز، تلفن و گاوصندوق از دیگر امکانات این کابین هستند. این کابین‌ها در حدود 65 متر مربع مساحت دارند. بالکن این کابین 40 متر مربع مساحت داشته و غیر از وان آبفشان، یک میز غذاخوری هم دارد. در کابین رویال سوئیت یات کلاب حداکثر 4 نفر می‌توانند اقامت داشته باشند.کابین royal_suite

×