02188981009

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود
02188981009

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود
تور نوروزی امارات ، عمان با کشتی کروز

Lirica Cruise

کشتی کروز لیریکا Lirica Cruise یک تجربه خاص و منحصربه‌فرد از تور کشتی کروز را به شما ارائه می‌دهد؛ تجربه‌ای که بر مجلل بودن محل اقامت‌تان، راحتی و مهمان‌نوازی تمرکز دارد.
همراه با Lirica Cruise شما بهترین سنت‌های سبک زندگی مدیترانه‌ای را بر روی دریا تجربه خواهید کرد.
به لطف وجود فضاهای بسیار باز و بزرگ، محوطه‌های شیک و مجلل در داخل و منظره‌های خارق‌العاده از اقیانوس که از پنجره‌های بزرگ شیشه‌ای از کف تا سقف سالن‌های اصلی کشتی قابل مشاهده هستند.
در اینجا شما حال و هوایی آرامش‌بخش را حس خواهید کرد. البته مقدار زیادی فضاهای خصوصی و دنج هم در این کشتی پیدا خواهید کرد، مانند کافه بورلی هیلز و کافه سنتی انگلیسی لرد نلسون؛ مکان‌هایی عالی برای نوشیدن یک نوشیدنی بعد از یک روز پر از تفریح در کشتی.
در کشتی Lirica Cruise کابین‌های جادار با بالکن اضافه شده‌اند تا مسافران تور کشتی کروز بتوانند از مناظری خارق‌العاده و بی‌نظیر در مدت سفرشان بهره ببرند.
محوطه‌های رستوران و بوفه بزرگ‌تر شده‌اند تا امکان ارائه گستره متنوع‌تری از غذاها به مهمانان فراهم آورده شود.
یک محوطه جالب توجه 320 متر مربعی تماما به موسیقی و جشن اختصاص داده شده است.
با کمک همکاران صاحب‌نامی مانند چیکو، لگو و نامکو محیطی فوق‌العاده جذاب برای بازی بچه‌ها در تمام سنین به وجود آمده است.
یکی از آنها پارک آبی است که با انواع وسایل آبی هیجان‌انگیز پر شده است
برای ارائه هر چه بیشتر فرصت‌های عالی برای استراحت، اسپای آئورا با فضاهای بیشتر برای ماساژ بهینه‌سازی شده است.

ظرفیت : 1984 نفر
تعداد کابین : 992 نفر
تعداد طبقات : 13 طبقه (9 طبقه برای مهمان)
تعداد خدمه :حدود 720  نفر
وزن : 65591
طول : 275 متر
پهنا :32 متر
ارتفاع : 54 متر
سرعت : 27 گره دریایی

کابین Inside

کابین داخلی و بدون پنجره در کشتی کروز لیریکا، یک تخت دو نفره قابل تبدیل به دو تخت یک نفره (در صورت درخواست مهمانان) دارد. سرویس بهداشتی با دوش، کمد لباس، تلویزیون تلفن اینترنت بی‌سیم شامل هزینه مینی‌بار و گاوصندوق دیگر امکانات کابین هستند. این کابین بین 12 تا 22 متر مربع مساحت دارد.

INTERIOR

کابین Ocean View

کابین پنجره‌دار یا اوشن ویو، یک تخت دو نفره قابل تبدیل به دو تخت یک نفره دارد. سرویس بهداشتی با دوش، کمد لباس، تلویزیون، اینترنت بی‌سیم (شامل هزینه)، تلفن، مینی‌بار و گاوصندوق از امکانات دیگر کابین هستند. کابین Ocean View در کشتی لیریکا از 12 تا 20 متر مربع مساحت دارد.OCEAN_VIEW

کابین Ocean View With Partial View

کابین پنجره‌دار با منظره محدودشده، کابینی است با حدود 13 متر مربع مساحت. امکانات این کابین شامل تخت دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره)، سرویس بهداشتی با دوش، کمد لباس، تلویزیون، تلفن، اینترنت بی‌سیم (با پرداخت هزینه) مینی‌بار و گاوصندوق هستند. نمای بیرون پنجره در این کابین‌ها با قایق‌های نجات یا دیگر متعلقات کشتی مسدود شده‌اند.PART_VIEW

کابین Balcony

کابین بالکن‌دار، یک تخت دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره)، سرویس بهداشتی با دوش، کمد لباس، تلویزیون، تلفن، مینی‌بار و گاوصندوق دارد. اینترنت بی‌سیم هم با پرداخت هزینه قابل دسترس است. این کابین حدود 16 متر مربعی مساحت دارد، شامل یک بالکن به مساحت 3 متر مربع.

balcony

کابین Suite

کابین سوئیت در کشتی کروز لیریکا، یک تخت دو نفره دارد که به درخواست مهمانان می‌تواند به دو تخت یک نفره تغییر شکل داده شود. سرویس بهداشتی با وان، کمد لباس، تلویزیون، تلفن، اینترنت بی‌سیم (شامل هزینه)، مینی‌بار و گاوصندوق از دیگر امکانات این سوئیت هستند. کابین سوئیت در کشتی لیریکا حدود 27 متر مربع (شامل یک بالکن 4 متری) مساحت دارد.SUITE

×